Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Ningbo Qianhao metalo gaminių, Ltd

Pridėti: No.2086 Ningheng South Road, Hengxi miesto, Yinzhou, Ningbo, Zhejiang, 315131, Kinija

Kontaktai: Roger Jiang

Mobilus Telefonas: + 86-13906686835

Tel: + 86-574-88065888 88063688

Faksas: + 86-574-88471818

Interneto svetainė:http://www.Casting-Steel.com/http://www.cnlongxing.com

El. paštas:sale@Casting-Steel.com

Aptarnavimo telefonu
+86-574-88065888

Naujienos

Namuose > NaujienosTurinys

Veiksniai, turintys įtakos mašinų liejinių kokybės

Ningbo Qianhao metalo gaminių, Ltd | Updated: Sep 29, 2017

Veiksniai, turintys įtakos mašinų liejinių kokybės

Staklių nusidėvėjimo ir matmenų stabilumas, tiesiogiai paveikti aparatui išlaikyti gyvenimo tikslumą.

Yra daug veiksnių, kurie turi įtakos mašinų liejinių kokybės. Pirmasis yra liejimo projektavimo procesą. Norint nustatyti liejimo geometrija ir dydis pagal darbo sąlygas ir metalo medžiagos savybių, būtina apsvarstyti dizainą iš lydinio liejimo ir liejimo proceso ypatybių, racionalumas, yra akivaizdus dydžio poveikis ir kietinimo ir susitraukimas, stresas ir kitais klausimais, siekdami išvengti ar sumažinti sudėtis vario dalių atskyrimo, deformacijų, įtrūkimų ir kitų defektų.

Antrasis turi būti pagrįstas liejimo procesas. Pagal liejimo struktūrą, svorio ir dydžio, liejimo lydinių savybių ir gamybos sąlygos, technika liejinių parinkti tinkamą sub-paviršiaus ir formos, pagrindinis metodą, pagrįstą rinkiniu liejimo sausgyslių, šalto geležies, stove ir užpilant sistema. Siekiant užtikrinti prieigą prie aukštos kokybės liejinių.

Trečiasis – žaliavų liejimo kokybė. Metaliniai intarpai, ugniai atsparios medžiagos, kuras, fliusai, modifikatoriai ir liejimo smėlio, smėlio segtuvų, dažų ir kitų medžiagų, nestandartinės kokybės, kad liejinius gamina poras, prezervatyvuose, šlakas, lipni smėlio ir kitų defektų, įtakojančių išvaizdą liejimo kokybės ir vidaus kokybės, didelių liejinių bus sunaikintas.

Ketvirtasis-proceso operacijos, mašinų liejinių parengti procedūras padidinti techninių darbuotojų, pagrįstą procesą, kad teisingą taisyklių taikymą.